Ruime nieuwbouwwoning te Boutersem
€ 550 000
Deze bouwgrond is gunstig gelegen in een groene omgeving met super verbindingsmogelijkheden. Het perceel biedt de ideale kans om uw droomwoning te realiseren.
Het perceel is vlak, alle nutsvoorzieningen zij reeds aanwezig.
Het perceel ingeschikt voor het bouwen van een open bebouwing.
Deze moderne nog te bouwen woning wordt aangeboden door onze bouwpartner met wie u vrijblijvend kan samenwerken. Dit ontwerp is zonder verplichtingen en kan volledig naar eigen wensen aangepast worden.
Deze woning beschikt over een inkomhal met apart gastentoilet. Verder is er een bureauruimte en een grote leefruimte met open keuken.
Op de eerste verdieping vinden we 3 slaapkamers, een badkamers en een technische ruimte alsook een ruime dressing.
Dankzij de ruime glaspartijen achteraan de woning kan men ten volle genieten van het uitzicht.
De opgegeven prijs is voor de grond en de volledig afgewerkte woning (exclusief de keuken). Registratiekosten en de BTW zijn nog apart toe te voegen bij de aankoopprijs.
Bij verdere vragen kan u ons steeds bereiken.
Algemeen
| Adres: | Waversesteenweg 19 Boutersem |
| Referentie: | TK/05.2026 |
| Vraagprijs: | € 550.000 |
| Type: | Villa |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Landelijk |
| Perceeloppervlakte: | 696 m² |
| Perceelbreedte: | 17 m |
| Perceeldiepte: | 14,7 m |
| Bewoonbare opp.: | 175 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2025 |
| Gevelbreedte: | 9 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
Comfort
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, Aluminium |
| Dak: | Plat dak |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Individueel, Warmtepomp |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale Oppervlakte: | 669 m² |
| EnergyClass: | A++ |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |