Kessel-Lo
€ 319 000
Kesseldallaan 2 0201
Dit appartement, gelegen aan de Kesseldallaan vlakbij de autostrade, treinstation en het provinciaal domein, biedt een uitstekende locatie voor wie waarde hecht aan een snelle verbinding en een groene omgeving.
Dit appartement omvat een inkomhal met plaats voor een vestiaire en gastentoilet. Verder vinden we een een grote lichtrijke leefruimte van 29.5 m² en een aparte, volledig uitgeruste keuken.
Verder beschikt het appartement over een praktische badkamer met lavabo en inloopdouche. Tot slot zijn er twee grote slaapkamers van 14.8 m² en 12.5 m².
De verwarming is met gas.
De gemeenschappelijke kosten bedragen 229.17 euro/maand, incl. voorschot voor water en verwarming.
Bij verdere vragen of interesse kan u mij steeds bereiken.
| Adres: | Kesselbergplein 4/302 Kessel-Lo |
| Referentie: | TK/04.2026 |
| Vraagprijs: | € 319.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Voorstad |
| Bewoonbare opp.: | 87 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1974 |
| Renovatiejaar: | 2022 |
| Bouwlagen: | 1 |
| Op verdieping: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 29 m² |
| Keuken: | 8 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 4 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Blokverwarming, Aardgas |
| Lift: | Ja |
| Opbrengsteigendom: | Neen |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.021 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260316-0003223701-RES1 |
| EPC Index: | 133,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |