Gunstig gelegen gerenoveerd appartement met 2 ruime slaapkamers en groot terras vlakbij Leuven - EPC 186 kWh/m² - bewoonbare oppervlakte 104 m²
€ 319 000
Dit appartement omvat een inkomhal met plaats voor een vestiaire en heeft een grote lichtrijke leefruimte met volledig uitgeruste open keuken (vaatwasser, frigo en vriezer, inductievuur). Verder beschikt het appartement over een apart gastentoilet, een praktische badkamer met lavabo en inloopdouche. Tot slot zijn er twee grote slaapkamers.
In de hal is er een bergruimte en de aansluiting voor een wasmachine en een droogkast.
De verwarming is met gas. Water en verwarming zijn gemeenschappelijk, waarvoor een maandelijks voorschot wordt gevraagd.
De gemeenschappelijke kosten bedragen 235 euro/maand inclusief water en verwarming.
De elektriciteit is conform, de ramen werden in 2017 vernieuwd.
In het gebouw is een waterverzachter aanwezig.
Momenteel is het appartement verhuurd aan 1 000 euro exclusief kosten.
Bij verdere vragen of interesse kan u mij steeds bereiken.
Algemeen
| Adres: | Kesseldallaan 2/0201 Kessel-Lo |
| Referentie: | TK/04.2026 |
| Vraagprijs: | € 319.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Voorstad |
| Bewoonbare opp.: | 104 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1975 |
| Bouwlagen: | 1 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (14 m², 10.5 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 28 m² |
| Keuken: | 6 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | 13 m² |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Blokverwarming, Aardgas |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale benaming: | 21051 LEUVEN 7 AFD/KESSEL-LO 1 AFD (Kesseldallaan) |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.099 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260424-0003855722-RES-1 |
| EPC Index: | 186,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |