Rustig gelegen appartement met 2 slaapkamers, terras en kelder vlakbij Leuven - EPC 240kWh/m² - bewoonbare oppervlakte 70 m²
€ 278 000
Dit appartement is rustig gelegen in een doodlopende straat in Kessel-Lo vlakbij de autostrade, treinstation en het provinciaal domein. Dit is een uitstekende locatie voor wie waarde hecht aan een snelle verbinding en een groene omgeving.
Dit appartement omvat een inkomhal met plaats voor een vestiaire en gastentoilet. Verder vinden we een een grote lichtrijke leefruimte van 27m² met een uitgeruste open keuken.
Verder beschikt het appartement over een praktische badkamer met lavabo en douche en 2 slaapkamers van 9 m² en 12.5 m².
Het terras is zuidoost georiënteerd. Het gebouw heeft een gemeenschappelijke tuin.
Het appartement beschikt ook over een kelder berging met aansluiting voor was machine en droogkast.
De verwarming is met gas, alle tellers van de nutsvoorzieningen zijn individueel.
Het appartement werd in 2008 grond gerenoveerd, ramen, ketel, keuken, ..... in 2020 werd de spouwmuur geïsoleerd (de EPC dateert van ervoor)
De gemeenschappelijke kosten bedragen 50 euro / maand.
Bij verdere vragen of interesse kan u mij steeds bereiken.
Algemeen
| Adres: | Alfons Roelandstsstraat 23/3 Kessel-Lo |
| Referentie: | TK/04.2026 |
| Vraagprijs: | € 278.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Voorstad |
| Perceeloppervlakte: | 316 m² |
| Bewoonbare opp.: | 70 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1968 |
| Renovatiejaar: | 2008 |
| Gevelbreedte: | 5,9 m |
| Bouwlagen: | 1 |
| Op verdieping: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (12.5 m², 9 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 27 m² |
| Keuken: | Ja, Open keuken |
| Kelder: | 5 m² |
| Terras: | 5 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Individueel, Aardgas |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale benaming: | 24482 LEUVEN 8 AFD/KESSEL-LO 2 AFD |
| Kadastrale Oppervlakte: | 316 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20190709-0002176648-RES-1 |
| EPC Index: | 240,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |