Appartement met 2 slaapkamers, ruim terras en kelderberging in Heverlee! – EPC 129 kWh/m² - bewoonbare opp. 76 m²
Verkocht
Dit appartement is centraal gelegen vlakbij de autostrade, de universiteitscampus en op fietsafstand van het centrum van Leuven.
Bij het betreden van het appartement komen we in de inkomhal en lopen we door naar de lichtrijke woonkamer, die in verbinding staat met de keuken en toegang biedt tot het ruime terras.
Verder hebben we nog de badkamer met lavabo douche en 2 ruime slaapkamers als ook een apart toilet en een kleine berging.
In de benedenverdieping bevindt zich nog een kelder en gemeenschappelijke fietsenstalling.
De verwarming is met een collectieve ketel. In de maandelijkse voorschotten zit een voorschot voor het verbruik van water en verwarming. Voor de elektriciteit is er een individuele teller.
De elektriciteit is niet conform. Het appartement is asbestvrij! Alle ramen werden in 2013 vernieuwd
Bij verdere vragen of interesse kan u ons steeds bereiken.
Algemeen
| Adres: | Ijzerenmolenstraat 152/0204 Heverlee |
| Referentie: | TK/04.2026 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Voorstad |
| Bewoonbare opp.: | 76 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1971 |
| Bouwlagen: | 1 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (13.5 m², 10.25 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 25 m² |
| Keuken: | 7 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 14 m² |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Niet conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Blokverwarming, Aardgas |
| Lift: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 939 |
| Kadastrale benaming: | 24432 LEUVEN 11 AFD/HEVERLEE 2/ |
| Kadastrale Nummers: | 0086B2P0000 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20220131-0002529072-RES-1 |
| EPC Index: | 129,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 31/01/2032 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |