Instapklare halfopen bebouwing met 3 slaapkamers, tuin, terras en 2 carports in Kessel-Lo! – EPC 166 kWh/m² - bewoonbare opp. 146 m²
€ 529 000
Deze instapklare halfopen bebouwing met 3 slaapkamers is gelegen in Kessel-Lo in een doodlopende straat, op slechts 10 minuten van Leuven centrum.
De indeling van de woning is als volgt:
We komen binnen in de inkomhal met ruimte voor een vestiaire en een apart gastentoilet. Via de inkomhal betreden we de lichtrijke leefruimte. Aansluitend vinden we een eetplaats met een volledig geïnstalleerde keuken. Verder vinden we op het gelijkvloers een praktische berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast.
Op de eerste verdieping vinden we 3 ruime slaapkamers van 12m² en 11m² en een badkamer met ligbad en dubbel lavabo. Deze verdieping beschikt ook over een apart toilet.
De zolderverdieping betreden we met een vaste trap. Deze is volledig afgewerkt, kan gebruikt worden als 4de slaapkamer/bureau en heeft een oppervlakte van 16m².
Verder beschikt de woning over een ruim terras, een zuid-west gerichte tuin en een carport met 2 staanplaatsen.
EPC B. Verwarming op aardgas (ketel werd in 2014 vernieuwd). De elektriciteit zal conform zijn tegen de akte. Asbestveilig. De woning beschikt over 14 zonnepanelen met een totaal vermogen van 6,2 WP. Verder is er een thuisbatterij en een waterverzachter.
Het pand is beschikbaar vanaf half juli 2026.
Voor meer info of een bezoek ter plaatse, neem gerust contact met ons op!
Algemeen
| Adres: | Rietgors 15 Kessel-Lo |
| Referentie: | TK/03.2026 |
| Vraagprijs: | € 529.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | 15/07/2026 |
| Ligging: | Voorstad |
| Perceeloppervlakte: | 601 m² |
| Perceelbreedte: | 17,4 m |
| Perceeldiepte: | 38 m |
| Bewoonbare opp.: | 146 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1992 |
| Gevelbreedte: | 8,6 m |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (12 m², 11 m², 11 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Bureau: | 1 |
| Woonkamer: | 17 m² |
| Keuken: | 10 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Zolder: | 16 m² |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Garage Types: | Carport |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Momenteel niet conform, maar wordt conform gemaakt tegen de akte. |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas - Ketel van 2014. |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja - 3 |
| Zonnepanelen: | Ja - 14 met totaal vermogen van 6,2 WP |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.519 |
| Kadastrale benaming: | 24051 LEUVEN 7 AFD/KESSEL-LO 1 AFD/ (Rietgors ) |
| Kadastrale Nummers: | P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 601 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260325-0003832111-RES-1 |
| EPC Index: | 166,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 25/03/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |