Instapklare penthouse met 2 slaapkamers en terras van 60m² , 4 kelders en garagebox in Korbeek-Lo! – EPC 199 kWh/m² - bewoonbare opp. 131 m²
€ 495 000
Deze unieke penthouse is gelegen in Korbeek-Lo. Het appartement bevindt zich op de 3de en bovenste verdieping van een kleinschalig appartementsgebouw.
Indeling:
We komen binnen in de inkomhal met private toegang, de lift komt rechtstreeks uit in dit appartement. De inkomhal heeft ruimte voor een vestaire en een apart gastentoilet. Verder vinden we de fantastische leefruimte met uitzicht over het ruime terras van 60m² dat het volledige appartement omringt. Aansluitend vinden we de volledig geïnstalleerde keuken. Het terras heet een zuid-zuidwest oriëntatie.
Verder beschikt het appartement over 2 ruime slaapkamers en een badkamer met douche, dubbel lavabo en aansluiting voor wasmachine en droogkast.
In de kelderverdieping zijn er 4 kelders voor stockage en het plaatsen van fietsen en vuilbakken. Er is ook een garagebox die bij aangekocht dient te worden voor 25.000 euro.
EPC B. De verwarming is met gas, de elektriciteit is gekeurd en conform. Alle ramen hebben driedubbele beglazing. Alle tellers zijn individueel.
Voor meer info of een bezoek ter plaatse, contacteer ons gerust!
Algemeen
| Adres: | Oudebaan 2/7 Korbeek-Lo |
| Referentie: | TK/03.2026 |
| Vraagprijs: | € 495.000 |
| Type: | Penthouse |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Landelijk |
| Bewoonbare opp.: | 131 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2000 |
| Bouwlagen: | 1 |
| Op verdieping: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (12 m², 0 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 41 m² |
| Keuken: | 17 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 60 m² |
| Garage: | 1 |
| Garage Oppervlakte: | 16 m² |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Plat dak |
| Beglazing: | Driedubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Individueel, Aardgas |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.021 |
| Kadastrale benaming: | 24053 BIERBEEK 2 AFD/KORBEEK-LO/ (Oudebaan ) |
| Kadastrale Nummers: | B180 M7 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 0 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20190426-0002154400-RES-1 |
| EPC Index: | 199,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 26/04/2029 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |