Open bebouwing met prachtige tuin en 4 ruime slaapkamers, garage, tuin en terras in Bierbeek – EPC 272kWh/m²
€ 589 000
Deze open bebouwing is gelegen in het landelijke Bierbeek op een perceel van 12a 38ca met een Zuid-west oriëntatie.
Bij het betreden van de woning komt u binnen in de ruime inkomhal, met apart gastentoilet en vestiaire.
Vanuit de inkomhal bereikt u de gezellige leefruimte en de aansluitend volledig geïnstalleerde keuken, die beiden uitkijken op de aangelegde tuin. Aansluitend aan de keuken vinden we een praktische berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast alsook de eetplaats en gezellige veranda.
Op de eerste verdieping vinden we de overloop met 4 ruime slaapkamers en een badkamer met dubbel lavabo, douche, bad en toilet.
De woning beschikt over een volledige zolderverdieping. Verder heeft de woning een ruime kelder .
Buiten vinden we een vrijstaande ruime garage van 28m², terras en veranda. Voor de veranda en garage, gebouwd in 1995 werd geen vergunning aangevraagd, de veranda ligt in de bouwzone en kan dus geregulariseerd worden.
De woning is gebouwd in 1978. De verwarming is op stookolie. De elektriciteit is niet conform. EPC C.
Tot slot heeft de woning een regenwaterput van 3500L en een waterverzachter. Alle ramen werden in 2010 vernieuwd, het dak werd in 2014 vernieuwd.
De woning is beschikbaar vanaf 1/3/2027. In de periode tussen de akte en 1/3/2027 zullen de verkopers een bezettingsvergoeding van 1050 euro/maand betalen.
Wenst u meer informatie of een bezoek? Contacteer ons gerust!
Algemeen
| Adres: | Hoegaardsesteenweg 67 Bierbeek |
| Referentie: | TK/04.2026 |
| Vraagprijs: | € 589.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | 1/03/2027 |
| Ligging: | Landelijk |
| Perceeloppervlakte: | 1.238 m² |
| Perceelbreedte: | 18 m |
| Perceeldiepte: | 73,8 m |
| Bewoonbare opp.: | 189 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1978 |
| Gevelbreedte: | 10,11 m |
| Bouwlagen: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 (17 m², 14 m², 9 m², 12.5 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 35 m² |
| Keuken: | 25 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Garage: | 1 |
| Garage Oppervlakte: | 28 m² |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| School: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bank: | Ja |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC, Aluminium |
| Dak: | Zadeldak - Gerenoveerd in 2010 |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Niet conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Stookolie - 2003 |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.238 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260304-0003813733-RES-1 |
| EPC Index: | 272,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |