Mooie recent gerenoveerde ruime villa in Lubbeek met een bewoonbare oppervlakte van 310 m² - EPC 96KWH/m2
€ 739 000
Deze instapklare villa ligt op wandelafstand van Lidl, Hubo en apotheek, 5 minuten rijden van Gouden Kruispunt en 5 minuten of minder rijden van alle andere winkels zoals Aldi, Spar, Carrefour, Delhaize, en Colruyt (in bouwfase).
De speeltuin met schommel en glijbaan is ideaal voor jonge gezinnen of gezinnen met kleinkinderen.
De landelijk gelegen villa is omgeven door een mooie tuin en beschikt over een carport voor 2 auto's en een aansluitende ruime berging.
De woning werd tussen 2022 en 2023 zeer grondig verbouwd.
Bij het betreden van de woning kom je in de inkomhal, die enerzijds toegang geeft tot de bureau en anderzijds leidt naar de ruime en lichtrijke woon- en eetkamer. Aansluitend bevindt zich de volledig ingerichte keuken, die verbonden is met de veranda en een mooi uitzicht biedt op de tuin.
Op de eerste verdieping zijn er twee ruime slaapkamers, een kleinere slaapkamer en een grote badkamer uitgerust met lavabo, ligbad, douche en toilet (deze werd enkele weken geleden vernieuwd). Daarnaast is er nog een 2de, kleinere badkamer met douche en toilet.
Via de vaste trap bereik je de tweede verdieping, waar zich nog twee grote slaapkamers bevinden.
De woning wordt verwarmd met stookolie en is uitgerust met zonnepanelen met een totaal vermogen van 10,2 KWp . Bovendien is er een waterverzachter aanwezig. EPC A.
Algemeen
| Adres: | Ledigheid 12 Lubbeek |
| Referentie: | TK/05.2026 |
| Vraagprijs: | € 739.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Landelijk, Aan rustige weg, Open ligging |
| Perceeloppervlakte: | 803 m² |
| Perceelbreedte: | 13 m |
| Perceeldiepte: | 44 m |
| Bewoonbare opp.: | 302 m² |
| Type constructie: | Baksteen |
| Bouwjaar: | 1938 |
| Renovatiejaar: | 2022 |
| Gevelbreedte: | 10,5 m |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 5 (21 m², 19.5 m², 10 m², 22 m², 30 m²) |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 3 |
| Bureau: | 1 |
| Woonkamer: | 63 m² |
| Keuken: | 19 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord-West |
| Parking: | 2 |
Comfort
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Restaurant: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC, Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Beglazing: | Dubbel, Driedubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Stookolie |
| Internet: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Geïndexeerd K.I.: | € 1.172 |
| Kadastrale benaming: | 24066 Lubbeek 1 AFD/Lubbeek/(Ledigheid) |
| Kadastrale Nummers: | 0302/00F000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 803 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260518-0003859775-RES-1 |
| EPC Index: | 96,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | A |
| EPC Geldig tot: | 18/05/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |