Ruime stadswoning / opbrengstpand met achteruitgang via Janseniusstraat met 4 slaapkamers, garage en tuin te Leuven- EPC 239kwh/m2
€ 745 000
Deze instapklare en zeer lichtrijke woning is gelegen in Leuven centrum. De gezellige woning combineert een rustige woonomgeving met een vlotte bereikbaarheid met autostrade, centrum en UZ Leuven.
Tenvens is de woning vergund als 2 appartementen maar momenteel verhuurd als 1 woning.
Bij aankomst betreedt u de woning kan je via de inkomhal naar de woonkamer en de eetkamer met annex de uitgeruste keuken die uitkijkt op een mooie tuin met terras. Achter de keuken vinden we nog wasruimte met enkel lavabo en toilet.
Op de tussen verdieping vinden we de badkamer met toilet, bad, dubbele lavabo en inloop douche.
Via de trap bereiken we de eerste verdieping naar 2 ruime slaapkamers.
Op de 2e verdieping vind je nog 2 ruime slaapkamers en een apart toilet.
Een grote troef is de bereikbaarheid via de Janseniusstraat, aan de achterkant van de tuin vinden we nog een ruime tuinberging, 2 staanplaatsen en een garagebox!
Bij vragen kan u ons steeds bereiken.
Algemeen
| Adres: | Kapucijnenvoer 101 Leuven |
| Referentie: | TK/05.2026 |
| Vraagprijs: | € 745.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Stad |
| Perceeloppervlakte: | 190 m² |
| Perceelbreedte: | 5 m |
| Perceeldiepte: | 52 m |
| Bebouwde opp.: | 89 m² |
| Bewoonbare opp.: | 204 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1968 |
| Gevelbreedte: | 5 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 (18 m², 11.5 m², 9 m², 20 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 32 m² |
| Keuken: | 31 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 17 m² |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin breedte: | 5 m |
| Tuin diepte: | 34,5 m |
| Tuin oriëntatie: | Oost |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 3 |
| Garage Oppervlakte: | 20 m² |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja |
| School: | Ja |
| Bank: | Ja |
| Ontspanning: | Ja |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Individueel, Aardgas |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale benaming: | 24504 LEUVEN 4 AFD (Kapucijnenvoer) |
| Kadastrale Oppervlakte: | 80 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20221116-0002708962-RES-1 |
| EPC Index: | 239,00 kWh/(m² jaar) |
| Totaal verbruik: | 239,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| EPC Geldig tot: | 16/11/2032 |
| CO2 Emissie Index: | 9797,00kg CO2/m²/jaar |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |