Leuven
€ 259 000
Tervuursesteenweg 122 0101
Deze rijwoning is centraal gelegen op wandelafstand van het treinstation en op fietsafstand van Leuven.
Op gelijkvloers vind je opeenvolgende de leefruimte, woonkamer en de keuken met achterkeuken die uitgeeft op een koer. Deze koer is bereikbaar via de achterliggende straat en ideaal voor het stallen van fietsen, eventueel een auto.
Op de eerste verdieping bevindt zich een ruime slaapkamer en een badkamer met lavabo, douche en wc.
De zolder van 19m² kan dienen als handige opbergruimte of als 2de slaapkamer.
Tot slot is er nog een kelder.
De woning is uitgerust met dubbele beglazing, het dak werd volledig vernieuwd in 2012.
Heeft u interesse en wilt u dit pand bezoeken, aarzel dan niet om ons kantoor te contacteren.
| Adres: | Diestsesteenweg 181 Kessel-Lo |
| Referentie: | TK/05.2026 |
| Vraagprijs: | € 285.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Voorstad |
| Perceeloppervlakte: | 86 m² |
| Perceelbreedte: | 3,9 m |
| Perceeldiepte: | 23,7 m |
| Bewoonbare opp.: | 111 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1930 |
| Gevelbreedte: | 3,9 m |
| Algemene staat: | Op te frissen |
| Slaapkamers: | 2 (14 m², 19 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 27 m² |
| Keuken: | 13 m² |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Parking: | 1 |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Niet conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Hoogrendementsketel, Aardgas |
| Geïndexeerd K.I.: | € 594 |
| Kadastrale benaming: | 24482 LEUVEN 8 AFD/KESSEL-LO 2 AFD/Diestsesteenweg |
| Kadastrale Oppervlakte: | 86 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250319-0003556911-RES-2 |
| EPC Index: | 246,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |