Half open bebouwing met 3 slaapkamers, zuid/west georiënteerd tuin op super ligging in Kessel-Lo!
€ 548 000
Deze te renoveren halfopen bebouwing is gelegen in Kessel-Lo en biedt veel uitbreidingsmogelijkheden. U kan tot 15m op het gelijkvloers en 12m tot op de verdiepingen uitbouwen. De woning combineert een rustige woonomgeving met een vlotte bereikbaarheid.
Bij aankomst betreedt u de woning via de inkomhal met apart gastentoilet. Links van de inkomhal bevindt zich de lichtrijke woonkamer die in verbinding staat met de eetkamer en keuken.
Via de trap bereiken we de eerste verdieping naar 3 ruime slaapkamers van 13m², 13m² en 7m² en een badkamer met bad, enkel lavabo en aansluiting voor een wasmachine en droogkast.
Verder is er een zolder. Deze kan eventueel omgebouwd worden tot extra slaapkamer en/of badkamer. De zolder heeft een oppervlakte van maar liefst 37m²!
Achteraan de woning bevindt zich nog de aangename zuid-west gerichte tuin, terras en tuinhuis.
Verder beschikt deze woning nog over plaats om een wagen te parkeren, een kelder en een voortuin.
Verwarming is op aardgas. EPC F, renovatieverplichting. De elektriciteit is niet conform. Niet-asbestveilig.
Neem vandaag nog contact met ons op voor een bezichtiging en ontdek uw nieuwe thuis!
Algemeen
| Adres: | Duivenstraat 5 Kessel-Lo |
| Referentie: | TK/04.2026 |
| Vraagprijs: | € 548.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Voorstad |
| Perceeloppervlakte: | 601 m² |
| Perceelbreedte: | 8,7 m |
| Perceeldiepte: | 67 m |
| Bewoonbare opp.: | 98 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1959 |
| Gevelbreedte: | 6,6 m |
| Algemene staat: | Te renoveren |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (12.53 m², 12.62 m², 7.40 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 26 m² |
| Keuken: | 8 m², Gesloten keuken, Ingericht zonder toestellen |
| Zolder: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hardhout, Draai-/kiepramen, Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Niet conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Rolluiken: | Ja - Op het gelijkvloers. |
| Rookdetector: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 706 |
| Kadastrale benaming: | 24483 LEUVEN 9 AFD/KESSEL-LO 3 AFD/ (Duivenstraat ) |
| Kadastrale Nummers: | P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 601 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260430-0003859824-RES-1 |
| EPC Index: | 516,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | F |
| EPC Geldig tot: | 30/04/2036 |
| Renovatieplicht: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |