Open bebouwing met uitbreidingsmogelijkheden, 2 slaapkamers, garage en tuin in Kessel-Lo – EPC 943 kWh/m² – bewoonbare opp. 99m²
Verkocht
Deze open bebouwing met 2 slaapkamers, garage en tuin is gelegen in Kessel-Lo.
Indeling:
We betreden de woning via de inkomhal. Rechts van de inkomhal bevindt zich de open en lichtrijke leefruimte die in verbinding staat met de keuken, beide ruimtes hebben toegang tot de aangename tuin.
Via de trap bereiken we de eerste verdieping. Hier bevinden zich 2 ruime slaapkamers. Verder vinden we hier een badkamer met bad, enkel lavabo, toilet en aansluiting voor wasmachine en droogkast.
Op de 2de verdieping vinden we de zolder, deze kan eventueel omgebouwd worden tot extra slaapkamers of kan gebruikt worden als opbergruimte.
Verder is er een oprit, praktische garage, kelder, overdekt terras en aangename tuin met zicht op de velden.
De mogelijkheid bestaan om bij te bouwen.
Elektriciteit is niet conform, enkel de plannen en schema's ontbreken. Verwarming is op gas.
Voor meer info of een bezoek ter plaatste, mag u ons steeds contacteren!
Algemeen
| Adres: | Jan Davidtstraat 93 Kessel-Lo |
| Referentie: | TK/09.2025 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Landelijk |
| Perceelbreedte: | 13,2 m |
| Perceeldiepte: | 50 m |
| Bewoonbare opp.: | 99 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1950 |
| Gevelbreedte: | 7,4 m |
| Algemene staat: | Op te frissen |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Garage: | 1 |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Niet conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 699 |
| Kadastrale benaming: | 24051 LEUVEN 7 AFD/KESSEL-LO 1 AFD/ (Jan Davidtsstraat 93 ) |
| Kadastrale Nummers: | C113 L2 P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 600 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250902-0003677429-RES-1 |
| EPC Index: | 943,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | F |
| EPC Geldig tot: | 2/09/2035 |
| Renovatieplicht: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |