Nieuwbouw studio met 15,1m2 terras in hartje Leuven met kelderberging en parkeermogelijkheden! 6% BTW mogelijk!
€ 316 000
Laatste 3 studio's beschikbaar!
Bij binnenkomst in de studio vinden we een leefruimte met een open keuken die is voorzien van de nieuwste apparatuur en hoogwaardige materialen.
Verder is de badkamer uitgerust met een douche, toilet en een wastafel. Alle voorzieningen zijn van topkwaliteit en zorgen voor een luxueuze uitstraling.
De studio beschikt over een terras van 15,1m2!
De studio voldoet aan de BEN-norm (Epeil 30). De verwarming is met een warmtepomp met vloerverwarming.
Kelderbergingen en staanplaatsen / garageboxen zijn nog beschikbaar. Alle staanplaatsen en garageboxen zijn voorzien om elektrisch te laden.
Uniek is de onderhoudsvriendelijke, gemeenschappelijk aangelegde gemeenschappelijke tuin. De mogelijkheid bestaat om te domiciliëring in de studio is mogelijk.
De gemeenschappelijke kosten bedragen amper 30 euro/maand!
Mogelijk om te kopen met 6% BTW, mits voldaan wordt aan de voorwaarden.
Vlotte bereikbaarheid, op 1 min van de ring en 5 min van de E314 en E40, 5 min wandelen naar de grote markt.
Deze studio maakt deel uit van het nieuwbouwproject Tymple Greens, via volgende link kan u alle info over het volledige project en alle beschikbaarheden vinden: https://tymplegreens.immo/
Neem contact met ons op voor een bezichtiging of meer informatie.
Algemeen
| Adres: | Diestsestraat 209/0101 Leuven |
| Referentie: | TK/05.2026 |
| Vraagprijs: | € 316.000 |
| Type: | Studio |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad centrum |
| Bewoonbare opp.: | 38 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2024 |
| Bouwlagen: | 1 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
Indeling
| Kamers: | 1 |
| Slaapkamers: | 1 (43 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 15 m² |
| Tuin: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Warmtepomp |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EnergyClass: | A |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC E-peil: | 30,00 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |