Heverlee
€ 225 000
Prins de Lignestraat 32 0101
Deze prachtige residentie met uitzonderlijke tuin, 2 gemeenschappelijke keukens en ontspanningsruimtes, is gelegen op de Leuvense ring. Alle faculteiten, winkels en ontspanning zijn vlakbij.
Deze studentenkamer van 21,53 m2 bevindt zich op de 4e verdieping en wordt volledig bemeubeld verkocht. De kamer beschikt over een eigen badkamer met lavabo, douche en toilet.
Tot slot is er nog een ruime fietsenstalling en beperkte gemeenschappelijke kosten.
Zoek je een stabiele investering met onmiddellijk rendement, neem dan contact op met ons kantoor voor meer info.
| Adres: | Erasme Ruelensvest 75/0405 Heverlee |
| Referentie: | TK/05.2026 |
| Vraagprijs: | € 219.000 |
| Type: | Studentenkamer |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad |
| Perceelbreedte: | 16,5 m |
| Perceeldiepte: | 85 m |
| Bewoonbare opp.: | 22 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2022 |
| Bouwlagen: | 1 |
| Op verdieping: | 4 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Kamers: | 1 |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin breedte: | 25 m |
| Tuin diepte: | 70 m |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Gemeubeld: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, Aluminium |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Blokverwarming, Aardgas |
| Videofoon: | Ja |
| Geïndexeerd K.I.: | € 225 |
| Kadastrale benaming: | 244433 LEUVEN 12 AFD/HEVERLEE 3 AFD |
| Kadastrale Nummers: | P0036 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.854 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20220906-0002668793-RES-1 |
| Totaal verbruik: | 79,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | A |
| EPC Geldig tot: | 6/09/2027 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |