Gelijkvloers appartement met 2 slaapkamers ruim terras, garage en kelderberging in Tienen! - bewoonbare opp. 76m² - EPC 251 kWh/m²
€ 187 000
Dit gelijkvloers appartement gelegen te Tienen heeft een inkomhal met plaats voor een vestiaire en een berging. Er zijn 2 slaapkamers van 14m² en 7m² en een badkamer met ligbad, enkel lavabo en toilet. De badkamer heeft aansluiting voor een wasmachine en droogkast. Verder is er een lichtrijke leefruimte naast de open keuken.
Via de slaapkamer is er toegang tot het terras van maar liefst 25m²!
In de kelderverdieping is er een private kelderberging alsook is er nog een ruime garagebox inbegrepen in de prijs.
EPC C. Verwarming is op aardgas, de ketel werd in 2023 vernieuwd. Elektriciteit is niet conform. Asbestveilig (maar mogelijk niet asbestvrij).
Alle tellers zijn individueel. Er is een waterverzachter. Gemeenschappelijke kosten zijn 125 euro per maand.
Voor meer informatie of een bezoek ter plaatse, contacteer ons gerust!
Algemeen
| Adres: | Ijzerenwegstraat 10/1 Tienen |
| Referentie: | TK/05.2026 |
| Vraagprijs: | € 187.000 |
| Type: | Appartement |
| Ligging: | Stad |
| Bewoonbare opp.: | 76 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1994 |
| Bouwlagen: | 1 |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Op te frissen |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (14 m², 7 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 26 m² |
| Keuken: | 9 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 8 m² |
| Terras: | 25 m² |
| Garage: | 1 |
| Garage Oppervlakte: | 18 m² |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Niet conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Individueel, Aardgas - CV-ketel is van 2023. |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 874 |
| Kadastrale benaming: | 24592 TIENEN 2 AFD (Ijzerenwegstraat ) |
| Kadastrale Nummers: | P0011 en P0015 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 0 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260508-0003863222-RES-1 |
| EPC Index: | 251,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| EPC Geldig tot: | 8/05/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |