Bemeubelde studio in centrum Leuven! – EPC 209 kWh/m² - bewoonbare opp. 24 m²
€ 179 000
Deze charmante studio bevindt zich in het centrum van Leuven.
Het bestaat uit een leefruimte met open, geïnstalleerde keuken en ruime badkamer met inloopdouche, lavabo en toilet.
Deze studio is niet verhuurd en vrij bij akte.
De studio wordt verwarmd via de gas met een collectieve ketel, deze zal in de loop van 2026 vernieuwd worden ( kost voor deze studio zal 1361,64 euro bedragen). De EPC zal na het plaatsen van de nieuwe ketel zakken naar label B! De kost voor de nieuwe verwarmingsketel werd grotendeels reeds betaald.
Het losse meubilair (bed, matras, zetel, tafel, stoelen,...) kan bij aangekocht worden voor 2500 euro.
Elektriciteit is conform. Asbestveilig (maar niet asbestvrij). Het dak van het gebouw werd in 2020 vernieuwd.
Tot slot beschikt het gebouw over een lift en ruime fietsenstalling.
Het pand beschikt over een kotlabel.
Om de hoek van het gebouw vinden we het toffe stadspark 'De Walque'.
Bij verdere vragen of interesse kan u ons steeds bereiken.
Algemeen
| Adres: | Arnould Nobelstraat 9/0305 Leuven |
| Referentie: | TK/03.2026 |
| Vraagprijs: | € 179.000 |
| Type: | Kamer |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad |
| Bewoonbare opp.: | 24 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1970 |
| Bouwlagen: | 1 |
| Op verdieping: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 (8.76 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | 8 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Plat dak |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Blokverwarming, Aardgas |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 528 |
| Kadastrale benaming: | 24502 LEUVEN 2 AFD (Arnould Nobelstraat ) |
| Kadastrale Nummers: | P0021 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 0 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260320-0003829198-RES-1 |
| EPC Index: | 209,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| EPC Geldig tot: | 20/03/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |