Leuven
€ 278 000
Diestsestraat 214 0301
Deze bouwgrond is rustig gelegen in Neerijse (Huldenberg), in groene omgeving. Het perceel biedt de ideale kans om uw droomwoning te realiseren.
Deze bouwgrond biedt ruime mogelijkheden om een functionele en lichtrijke gezinswoning te creëren, met voldoende aandacht voor buitenruimte.
Indeling en mogelijkheden volgens bouwvoorschriften:
- Open bebouwing met maximaal 2 bouwlagen + zolder verdieping
- Bouwvrije zone linker perceelgrens: 3 m
- Maximale bouwdiepte gelijkvloers: 15 m
- Maximale bouwdiepte verdieping: 12 m
- Bijgebouwen zijn mogelijk
Het betreft lot 1 en lot 4 op het plan dat bezorgd kan worden.
Voor meer informatie, contacteer ons gerust!
| Adres: | Eygenstraat 13 Neerijse |
| Referentie: | TK/04.2026 |
| Vraagprijs: | € 275.000 |
| Type: | Grond |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Landelijk, Aan rustige weg |
| Perceeloppervlakte: | 744 m² |
| Perceelbreedte: | 20,34 m |
| Perceeldiepte: | 73 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Gevelbreedte: | 8,95 m |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord-Oost |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Ja |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |