Leuven
€ 278 000
Diestsestraat 214 0301
Deze bouwgrond is rustig gelegen in Kessel-Lo. Het perceel biedt de ideale kans om uw droomwoning te realiseren.
Deze bouwgrond biedt ruime mogelijkheden om een functionele en lichtrijke gezinswoning te creëren, met voldoende aandacht voor buitenruimte.
Indeling en mogelijkheden volgens bouwvoorschriften:
- Half open bebouwing met maximaal 2 bouwlagen + zolder verdieping
- Bouwvrije zone linker perceelgrens: 3m
- Maximale bouwdiepte gelijkvloers: 15m
- Maximale bouwdiepte verdieping: 12m
- Bijgebouwen zijn mogelijk
Het betreft lot 1 op het plan dat bezorgd kan worden.
Voor meer informatie, contacteer ons gerust!
| Adres: | Koetsweg 191 Kessel-Lo |
| Referentie: | TK/05.2026 |
| Vraagprijs: | € 295.000 |
| Type: | Grond |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Voorstad |
| Perceeloppervlakte: | 360 m² |
| Perceelbreedte: | 9,4 m |
| Perceeldiepte: | 43,2 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Algemene staat: | Normaal |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 2 |
| Kadastrale benaming: | 24483 LEUVEN 9 AFD/KESSEL-LO 3 AFD/ ( ) |
| Kadastrale Nummers: | P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 360 m² |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |