Leuven
€ 1 050
Naamsestraat 110 0201
Dit appartement van 109 m² bevindt zich in het centrum van Nieuwrode, vlakbij winkels en openbaarvervoer.
Het bestaat uit een inkomhal met gastentoilet, 2 ruime slaapkamers en badkamer met lavabo en ligbad met douche. Verder vinden we een zeer lichtrijke leefruimte met volledig uitgeruste open keuken.
Naast de keuken vinden we nog een praktische berging met aansluiting voor een wasmachine/droogkast.
Via de leefruimte is het aangename terras te bereiken.
Het appartement beschikt over een kelderruimte.
Alle nutsvoorzieningen hebben individuele tellers.
De gemeenschappelijke kosten bedragen 40 euro/ maand.
Het terras wordt de komende weken nog aangelegd.
Onmiddellijk beschikbaar!
| Adres: | Dorp 19 Nieuwrode |
| Referentie: | TH/04.2026 |
| Prijs: | € 1.200 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Landelijk |
| Bewoonbare opp.: | 128 m² |
| Type constructie: | Andere |
| Renovatiejaar: | 2026 |
| Bouwlagen: | 1 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 40 m² |
| Keuken: | 25 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, Aluminium |
| Beglazing: | Driedubbel |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Individueel, Aardgas |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20241002-0003390227-KNR-2 |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 2/10/2034 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |