Volledig gerenoveerde woning met 3 slaapkamers, badkamers en tuin in Tienen! – EPC A - bewoonbare opp. 130 m²
€ 408 000
Deze woning wordt momenteel volledig gerenoveerde en bevindt zich vlakbij het centrum van Tienen.
De woning wordt in 2026 volledig vernieuwd. De foto's geven een identieke renovatie weer, deze afwerking zal doorgetrokken worden.
We komen binnen via de inkomhal die toegang geeft tot een wasberging en thuisbureau als ook een gastentoilet.
Op de 1ste verdieping vinden we de leefruimte met open keuken. Deze geeft toegang tot het aangelegde terras en tuin.
Op de 2de verdieping vinden we 2 slaapkamers en badkamer met inloopdouche, lavabo en toilet.
De zolder is afgewerkt tot een 3de slaapkamer
De woning is uitgerust met een ventilatiesysteem D, zonnenpanelen en warmtepomp.
Zowel de woning als de voorbeeld woning kunne, bezocht worden.
Bij vragen kan u ons steeds contacteren.
Algemeen
| Adres: | Aandorenstraat 13 Tienen |
| Referentie: | TK/05.2026 |
| Vraagprijs: | € 408.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad |
| Perceeloppervlakte: | 40 m² |
| Perceelbreedte: | 4 m |
| Bewoonbare opp.: | 130 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1918 |
| Renovatiejaar: | 2026 |
| Gevelbreedte: | 4 m |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (9.3 m², 13.6 m², 18.8 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Bureau: | 1 |
| Woonkamer: | 19 m² |
| Keuken: | 14 m², Open keuken, Ingericht zonder toestellen |
| Terras: | 11 m² |
| Tuin: | 18 m² |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Individueel, Warmtepomp |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale benaming: | 24592 TIENEN 2 AFD |
| Kadastrale Nummers: | 0182F8P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 40 m² |
| EnergyClass: | A |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |