Zeer rustig gelegen half open bebouwing met 4 slaapkamers en ruime tuin in Pellenberg - EPC 162 kwh/m2
€ 399 000
Deze ruime woning met een bewoonbare oppervlakte van 210m2, ligt in een rustige straat in het landelijke Pellenberg.
Op gelijkvloers vind je de inkom, gezellige woonkamer die in verbinding staat met de ingerichte open keuken met eethoek. Op deze verdieping vinden we nog de badkamer met toilet bad en lavabo alsook aansluiting voor een wasmachine en droogkast. Tot slot is er nog een burearuimte.
Via de trap bereik je niveau 1 waar zich 2 ruime slaapkamers bevinden. De zolder is te bereiken via een vaste trap en afgewerkt tot 2 slaapkamers.
achteraan vinden we de ruime tuin met terras en zicht over de velden.
De woning heeft een EPC B en wordt verwarmd met gas. Elektriciteit is conform.
Voor de woning is plaats voor 2 wagens.
Het dak werd in 2017 vernieuwd, de keuken in 2024 en de badkamer in 2021.
Contacteer ons gerust voor een bezoek en/of meer informatie!
Algemeen
| Adres: | Meistraat 22 Pellenberg |
| Referentie: | TK/05.2026 |
| Vraagprijs: | € 399.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Landelijk |
| Perceeloppervlakte: | 750 m² |
| Perceelbreedte: | 7 m |
| Perceeldiepte: | 105 m |
| Bewoonbare opp.: | 210 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1929 |
| Renovatiejaar: | 2013 |
| Gevelbreedte: | 5 m |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 (18 m², 12 m², 10 m², 13.5 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 37 m² |
| Keuken: | 25 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Zolder: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Oost |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Dak: | Zadeldak - Vernieuwd in 2017. |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Internet: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 487 |
| Kadastrale benaming: | 24090 LUBBEEK 3 AFD/PELLENBERG/ (Meistraat ) |
| Kadastrale Nummers: | P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 750 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20210413-0002400806-RES-1 |
| EPC Index: | 162,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 13/04/2031 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woonuitbreidingsgebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |