Halfopen bebouwing met 5 ruime slaapkamers, 2 badkamers, garage en tuin in Holsbeek – bewoonbare oppervlakte 214m²
€ 395 000
Deze ruime halfopen bebouwing is gelegen in Holsbeek op een perceel van 7a 83ca met een zuidoost georiënteerde tuin.
Dit renovatie project biedt veel mogelijkheden door het grote volume en aangename tuin.
Bij het betreden van de woning komt u binnen in de inkomhal.
Vanuit de inkomhal bereikt u de ruime leefruimte en de aansluitende keuken. Op gelijkvloers bevind zich ook een doucheruimte. Als ook de zeer ruime garage.
Op de eerste verdieping vinden we de overloop met 4 ruime slaapkamers en een badkamer met dubbel lavabo en bad .
De woning beschikt over een volledige zolderverdieping, te bereiken met een vaste trap, waar zich de 5e slaapkamer bevindt. Verder heeft de woning een ruime kelder .
De verwarming is op aardgas. De elektriciteit is niet conform. EPC E, renovatieverplichting. Niet-asbestveilig.
Wenst u meer informatie of een bezoek? Contacteer ons gerust!
Algemeen
| Adres: | Leuvensebaan 190 Holsbeek |
| Referentie: | TK/05.2026 |
| Vraagprijs: | € 395.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Voorstad |
| Perceeloppervlakte: | 783 m² |
| Perceelbreedte: | 12,2 m |
| Perceeldiepte: | 61 m |
| Bewoonbare opp.: | 214 m² |
| Type constructie: | Baksteen |
| Bouwjaar: | 1930 |
| Gevelbreedte: | 9,2 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Te renoveren |
Indeling
| Kamers: | 5 |
| Slaapkamers: | 5 (14.4 m², 14 m², 13.5 m², 13.5 m², 29 m²) |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 33 m² |
| Keuken: | 20 m², Gesloten keuken |
| Kelder: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Oppervlakte: | 20 m² |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel |
| Elektriciteit: | Niet conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
Wettelijke gegevens
| Geïndexeerd K.I.: | € 374 |
| Kadastrale benaming: | 24043 HOLBEEK1 AFD/HOLSBEEK |
| Kadastrale Nummers: | 0066/04X006 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 783 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260420-003851324-RES-1 |
| EPC Index: | 446,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | E |
| Renovatieplicht: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |