Totaal gerenoveerde woning met 3 slaapkamers, 2 badkamers, tuin en terras in Kessel-Lo! – EPC 14 kWh/m² - bewoonbare opp. 152 m²
€ 1 900
Deze woning met 3 slaapkamers, 2 badkamers, tuin en terras is gelegen in Kessel-Lo. Op slechts 10 minuten fietsen van Leuven centrum en vlak bij het Heuvelhofpark.
De woning werd in 2025 volledig vernieuwd met het oog op energiezuinigheid.
Deze woning heeft een inkomhal met vestiaire, schoenenkast en apart gastentoilet. Er is ook een ruimte om fietsen te stallen. Verder is er een grote, lichtrijke leefruimte met volledig uitgeruste keuken. De leefruimte geeft toegang tot het terras en aangelegde tuin (met robot maaier). Deze is zuid georiënteerd.
De woning beschikt over 3 ruime slaapkamers van 11,6 m², 11m² en 10,5 m². De masterbedroom beschikt over een dressing. Verder zijn er 2 badkamers waarvan 1 met inloopdouche en enkel lavabo en de andere met inloopdouche, bad en dubbel lavabo. Op de 1ste verdieping is er ook nog een apart toilet alsook een berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast.
Alle slaapkamers beschikken over airco.
Er is vloerverwarming met koeling op de gelijkvloers en badkamer op de 1ste verieping. Elektriciteit is conform. EPC A. Er zijn 9 zonnepanelen met een vermogen van 3.3 KW. Regenwaterput aanwezig.
Onmiddellijk beschikbaar!
Bij verdere vragen of interesse kan u mij steeds bereiken.
Algemeen
| Adres: | Diestsesteenweg 372 Kessel-Lo |
| Referentie: | TH/04.2026 |
| Prijs: | € 1.900 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Voorstad |
| Perceeloppervlakte: | 99 m² |
| Perceelbreedte: | 4 m |
| Perceeldiepte: | 23,5 m |
| Bewoonbare opp.: | 152 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1920 |
| Renovatiejaar: | 2025 |
| Gevelbreedte: | 4 m |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (11.5 m², 12 m², 10 m²) |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 28 m² |
| Keuken: | 18 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 15 m² |
| Terras: | 11 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Vloerverw. geheel |
| Airco: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 24062-G-OMV_2024015154/EP10343/A001/D01/SD001 |
| EPC Index: | 14,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | A |
| EPC Geldig tot: | 31/10/2035 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |