1-slaapkamerappartement met ruim terras en kelderberging in Leuven! – EPC 79 kWh/m² - bewoonbare opp. 66 m²
€ 1 050
Dit lichtrijke appartement bevindt zich op de tweede verdieping van een recent gerenoveerd gebouw, ideaal gelegen in het centrum van Leuven, op wandelafstand van het stadscentrum.
We betreden het appartement via een inkomhal waar voldoende plaats is voor een vestiaire. Daarnaast is er een apart gastentoilet.
Vanuit de inkomhal hebben we toegang tot de lichtrijke leefruimte en de keuken. Deze moderne keuken is uitgerust met alle nodige toestellen en biedt veel werk- en kastruimte. De zeer ruime en lichtrijke woonkamer vormt het hart van het appartement en biedt uitzonderlijk veel ruimte voor een centrumligging. Vanuit de woonkamer bereiken we het terras van 6 m².
Via de hal bereiken we de badkamer en ruime slaapkamer. De badkamer beschikt over een douche en enkel lavabo.
EPC A. De verwarming gebeurt via gas. Er zijn aparte tellers voor de nutsvoorzieningen.
In de kelder bevindt zich nog een stockage kelder.
Het appartement wordt verhuurd inclusief wasmachine, droogkast, magnetron en de meubels op de foto's kunnen ook blijven.
De gemeenschappelijke kosten bedragen 75 euro per maand.
Onmiddellijk beschikbaar!
Niet voor studenten, domicilie is verplicht.
Bij verdere vragen of interesse kan u ons steeds contacteren.
Algemeen
| Adres: | Naamsestraat 110/0201 Leuven |
| Referentie: | TH/04.2026 |
| Prijs: | € 1.050 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Stad |
| Bewoonbare opp.: | 66 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2020 |
| Bouwlagen: | 1 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Kamers: | 1 |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 20 m² |
| Keuken: | 6 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 6 m² |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Dak: | Plat dak |
| Beglazing: | Dubbel |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20200514-0002269178-RES-1 |
| EPC Index: | 79,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | A |
| EPC Geldig tot: | 14/05/2030 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |