Villa met 5 slaapkamers, ruime tuin, terras en 2 garages in Heverlee! - bewoonbare opp. 278 m² - EPC 179 kWh/m²
€ 995 000
Deze villa is gelegen op een perceel van 13a 86ca met ruime zuid-gerichte tuin, terras en dubbele garage in Heverlee. Op slechts 10 minuten fietsen van Leuven centrum maar in een zeer verkeersluwe straat.
De woning bevindt zich in een super staat en werd steeds zeer goed onderhouden.
Bij het betreden van de woning komt u binnen in de inkomhal, met apart gastentoilet en vestiaire.
Vanuit de inkomhal bereikt u de gezellige leefruimte, met open haard en zithoek. Verder vinden we de volledig geïnstalleerde keuken met zeer ruime eetkamer die uitkijkt op de prachtige tuin en het aangelegde terras.
Op deze verdieping vinden we ook nog een praktische wasberging met aansluiting voor wasmachine en droogkast. Deze ruimte heeft toegang naar de tuin. De tuin is uitgerust met een terras en achteraan een houten overkapping voor stockage van hout.
Op de eerste verdieping vinden we de overloop met praktisch bureauruimte en enkel lavabo. Deze kan gebruikt worden als extra slaapkamer.
Op deze verdieping is ook een badkamer met douche, ligbad en dubbel lavabo.
Op de tweede verdieping vinden we de overige 3 slaapkamers waarvan 1 slaapkamer met ingebouwde kasten en enkel lavabo.
Verder is er een zolder die men kan gebruiken als stockageruimte.
De woning is half onderkelderd, bestaande uit 2 ruime garages alsook verschillende stockage ruimtes.
De verwarming is op aardgas, de CV-ketel is van 2015. De elektriciteit is conform. EPC B. Asbestveilig.
Het dak werd in 2001 volledig vernieuwd, de keuken in 2015 door Grietens. De ramen zijn van 2017.
Tot slot heeft de woning een regenwaterput van 3500L, een waterverzachter, een thuisbatterij van 4,6 KW en 18 zonnepanelen.
De woning is ten laatste op 15 maart 2027 beschikbaar.
Wenst u meer informatie of een bezoek? Contacteer ons gerust!
Algemeen
| Adres: | Petrusberg 25 Heverlee |
| Referentie: | TK/05.2026 |
| Vraagprijs: | € 995.000 |
| Type: | Villa |
| Beschikbaar vanaf: | 15/03/2027 |
| Perceeloppervlakte: | 1.386 m² |
| Perceelbreedte: | 21,5 m |
| Perceeldiepte: | 60,4 m |
| Bewoonbare opp.: | 278 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1978 |
| Gevelbreedte: | 15 m |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 5 (0 m², 0 m², 0 m², 0 m², 0 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Garage: | 2 |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Winkel: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, Hout, Aluminium - Ramen van 2017. |
| Dak: | Zadeldak |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas - Ketel van 2015. |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 2.201 |
| Kadastrale benaming: | 24514 LEUVEN 14 AFD/DL HAASR+DL KOR.LO (Petrusberg ) |
| Kadastrale Nummers: | P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.386 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20251114-0003733475-RES-1 |
| EPC Index: | 179,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 14/11/2035 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |